Rozwój, rozwój, rozwój

Nie da się stanąć w miejscu. Wszyscy uciekną. Należy przeć do przodu. I ja też chcę się rozwijać.

woda-rzeka-plynie

W tę czy w tamtę?

Kto nie idzie do przodu ten się cofa.

albo

Tylko śnięte ryby płyną z prądem.

Nie ma wyjścia, trzeba stawiać na rozwój. Nie chcę się cofać, nie chcę być jak śnięta ryba.

Mam wiele ambicji związanych z tym blogiem i zamierzam go rozwijać. Jeszcze wiele, bardzo wiele mu brakuje. Nie ma swojej szaty graficznej, nie ma logo, jest niedopracowany layout, brakuje kilku stałych podstron. Ostatnio udało mi się uzbroić w dodatki umożliwiające fajny sposób prezentacji galerii w formie kafelków. Mam nadzieję, że Wam choć trochę się taka formuła podoba.

Boli mnie też zbyt mała regularność przygotowywania wpisów. Z tym muszę absolutnie sam sobie poradzić. Trzeba wziąć się w garść i do roboty, fajnej roboty.

Sociale

Żyjemy dzisiaj w takich internetowych czasach, że sama jedna strona bloga nie wystarcza. Potrzebne jest wsparcie wszechobecnych tak zwanych social media.
Z jakchce.pl już od całkiem sporego czasu jestem dostępny na twitterze (można spojrzeć w pasek boczny – jest widget twitterowy), wrzucam tam między innymi informacje o nowych wpisach. Odpowiada CI taka forma to zapraszam do śledzenia.
Od całkiem sporego czasu funkcjonuje także stronka profilowa w G+. Można ją znaleźć tutaj. Na niej także lądują zajawki nowych wpisów. Nie muszę pisać chyba, że także zapraszam.

Sam twitter, a nawet z G+ to mało. Tak uważam. Zapragnąłem pojawić się na czasozjadaczu pod nazwą Facebook. Kilka dni temu przekułem koncept w czyn. Uruchomiłem profil jakchce.pl na FB. Oczywiście zapraszam, drzwi otwarte. Fan page jest brzydki i nijaki. Jeszcze. Wybaczcie. Obiecuję, że wraz z uzbrajaniem layoutu samego bloga w graficzne komponenty podobną operację wykonam na fan page'u.

Tak czy siak mogę napisać: jestem w socialach. Hurra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *